• Plakáty - EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3

5 ZA 3 NA PLÂTY*

*(Nabízíme nejlevnější). Nabídka platí do 23/6. 

Mapy a města

Ať už je to vaše rodné město nebo vaše oblíbená destinace, mapy se staly nesmírně populární jako dekorace na zeď.
V naší kategorii Mapy a města najdete širokou škálu položek, které vyhovují vašemu stylu i vkusu.

Umělecká díla s mapami světa a městy

Vítejte v naší úžasné sbírce plakátů a tabulí oslavujících světové mapy, mapy a historické památky - nepostradatelná dekorace každé zdi.
Proč nezkrášlit svůj životní prostor reprezentací vašeho oblíbeného města nebo vysněné destinace?
U nás nabízíme řadu uměleckých děl s mapami, které pokrývají všechny země světa.
Pro nejmenší máme také rozkošné mapy světa do dětského pokoje, bohaté na barvy a kreslená zvířátka.
Naše elegantní mapové plakáty jsou dokonalým doplňkem vaší výzdoby a lze je snadno kombinovat s jinými uměleckými díly, jako jsou textové tabule nebo tabule se zlatým tiskem.
Umělecké dílo s městy a architekturou

Dopřejte svému oblíbenému místu na zemi ocenění, které si zaslouží, a ozdobte své stěny obrazem, který znázorňuje jeho jedinečnost!
Nechte své zdi ozdobit fotografií z pulzujícího života města nebo jeho malebné krásy a nechte se přenést do pulzujícího městského pulzu New Yorku, romantické atmosféry Paříže nebo trendy Berlína.
Naše kolekce mapových plakátů pokrývá celý svět, od malých měst ve Skandinávii až po velké metropole. Pro ty z vás, které fascinuje architektura různých měst, nabízíme bohatou škálu fotografií zachycujících vše od budov a ulic až po atmosférická prostředí po celém světě.
Pro ty, kteří preferují spíše minimalistický styl interiéru, máme také stylové textové plakáty zobrazující města a místa.

Nezapomeňte si koupit rám. Zlepšují a zvýrazňují nejlepší stranu plakátu, dodávají mu elegantní a profesionální vzhled a zároveň chrání tabuli. Ať už se jedná o minimalistický černý rám nebo moderní dřevěný rám, správný rám promění váš plakát ve skutečný poutač a zvýší jeho vizuální dopad.
S rámem můžete také chránit svůj plakát před prachem, vlhkostí a jiným poškozením, prodloužit jeho životnost a zachovat jeho krásu na dlouhou dobu.

    Item 1 of 0
    Plakáty - EU Ecolabel, FSC® Vyrobeno ve Švédsku
    Doručení zdarma pro všechny objednávky nad 39 €
    Výjimeční umělci Z celého světa
    100% bezpečná platba Bezpečná platba přes Klarna