• Plakáty - EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3

2 ZA 1 NA PLÂTY*

*(Nabízíme nejlevnější). Nabídka platí do 21/7.  

Vrátí

Jak mohu vrátit zboží a co stojí?

Pokud byste chtěli vrátit položku, kontaktujte nás a obdržíte e-mail s dalšími pokyny. Pokud vracíte zboží během běžného období vrácení, nesete odpovědnost za zpáteční přepravu. Pokud dojde k poruše nebo závadě s produktem nebo jinému podobnému problému pro vrácení zboží, zaplatíme za zpáteční přepravu. Vrácení je zpoplatněno částkou 15,95 €, která bude odečtena z vaší refundace.

Mohu si produkt vyměnit?

Bohužel nejsme schopni zajistit výměny na splněných objednávkách. Můžete však vrátit položku během normálního období vrácení a poté nahradit objednávku požadované položky.

Jak mohu podat stížnost týkající se vadného nebo vadného výrobku?

Pokud narazíte na nějaké problémy s produktem, kontaktujte nás pro více informací a my uděláme, co je v našich silách, abychom vám pomohli vyřešit. Nezapomeňte vždy zadat číslo objednávky, číslo článkua jméno zákazníka na objednávce v případě reklamace. Neváhejte a vyfotit položku, jak to bude často nám pomůže řešit problém rychleji.

Jak se zachází s refundacemi?

Všechny refundace jsou prováděny prostřednictvím našeho poskytovatele plateb, Klarna. Pokud jste svou objednávku zaplatili přímo, například kreditní kartou, obvykle budou peníze vráceny stejným způsobem platby.

Mám právo na odstoupení od smlouvy? Jaká je doba návratu?

Jako zákazník máte ze zákona právo odstoupit od nákupu po dobu 14 dnů. Kromě toho hambedo AB nabízí otevřenou dobu nákupu 30 dní. Během tohoto období máte právo a možnost zkontrolovat položku před vrácením. Další informace naleznete v našich podmínkách nákupu.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Nemůžete najít svou otázku? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme!

KONTAKTUJTE NÁS
    Item 1 of 0
    Plakáty - EU Ecolabel, FSC® Vyrobeno ve Švédsku
    Doručení zdarma pro všechny objednávky nad 39 €
    Výjimeční umělci Z celého světa
    100% bezpečná platba Bezpečná platba přes Klarna